Recenzie

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

Dcéra bola tento rok na rôznych táboroch ( Wachumba, Bombovo ) a tento váš ridiculus vyhral na plnej čiare. Najmä by som vyzdvihla prístup animátorského tímu,ubytovanie a celkové prostredie.

Alexandra Straková - Krajčová

tábor 2020

Ďieťa maximálne spokojné, čo viac si priať. Budúci rok to Bombovo istí zas.👍
Ďakujeme

Alena Gállová

tábor 2020

Ďakujeme za zážitky. Detská boli nadšené. Bol to ich prvý tábor, čo som sa bála, ale dcérka povedala, že si tam našla druhú rodinu 😁😍

Vladimira Marčeková

tábor 2020

Čo je viac ako to, že vaše dieťa žiari šťastím? Dcéra bola prvýkrát, ostala by aj o týždeň dlhšie. Úžasný prístup, ubytovanie a program geniálny. Ďakujeme a určite sa nezúčastnila naposledy.

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

Dcérke sa v tábore veľmi pacilo. Aktivity, prístup animátorov bolo na jedničku, o rok sa chce vrátiť ku vám do tabora, už odpočítava dní. Ďakujeme

Monika Janíčková

tábor 2020

Animátori boli super. Dcére sa moc páčilo o rok sa vidia zas. A pekne sa vyšantili aj bez telefónov👌😉

Mgr. Klačanská Anežka

škola v prírode

Dobrý deň, ŠvP sme si užili skvele, nielen deti, ale aj my sme sa zabavili. Tuja a Brčina sú úžasní, taktiež počasie prialo.:)

Foxconn

tábor 2020

Ďakujem pekne. Dnes v práci dostávam len samé pozitívne reakcie na tábor a deťom sa veľmi páčilo, vraj najlepší tábor aký doteraz bol.
Veľmi si chválili aj animátorku, kt.s nimi cestovala a celkovo všetko, že bolo super.

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

Tohto tábora sa moje deti zúčastnili 1.x a hodnotia ho ako najlepší na ktorom doteraz boli a určite prídu aj budúci rok 👍

Porfix

tábor 2020

Týmto Vám dodatočne ďakujeme za organizáciu tábora PORFIX v Makove a prosíme o špeciálne odovzdanie pozdravov a pochvaly pre celý organizačný tím: vedúca tábora, animátori, zdravotníčka.
Mali sme v sobotu aj krátky čas sa spolu s nimi osobne rozprávať (šofér mal prestávku) a naozaj som mala ja a aj kolegyňa z nich veľmi dobrý pocit, akí boli všetci zodpovední a ako pristupovali k riešeniu problémov. Vedúcej tábora Brčine som volala každý večer a vždy bola veľmi ochotná mi dať informácie o detičkách.
Ja osobne, keď som bola s kolegyňou v sobotu zobrať deti z tábora, od detičiek sme počuli samé chvály, napr. najlepší tábor, na akom boli z PORFIXu... :-)

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

Syn prišiel nadšený. škoda, ýe sme vás objavili tak neskoro, o chvíľu bude na tábory veľký :) Budúce leto ide opäť, vraj najlepší týždeň prázdnin ! ĎAKUJEME

Mgr. Požgayová Gabriela

škola v prírode

Dobrý deň,
chcela by som veľmi poďakovať za spoluprácu s vašimi úžasnými animátormi pod vedením Heni a rovnako aj so zdravotníčkou Dominikou.S tak milým, ľudským a profesionálnym prístupom sa nestretávam často. Všetci boli dušou oddaní deťom, snažili sa ďaleko viac, ako v predpísaný čas, venovali deťom naozaj sami seba telom aj dušou na 100%. Boli im nápomocní nielen v rámci programu, ale doslovne kedykoľvek od skorého rána až do noci. Či výlety, animačný program, tvorivé aktivity, deti si to užlili naplno a stále v škole aj doma rozprávajú krásne zážitky.
Rovnako sa chcem poďakovať za skvelý ľudský prístup prevádzkarom v zariadení chata Lodiar ako aj pani kuchárkam - skvelá domáca strava. Čokoľvek sme potrebovali či v strave, alebo v inej oblasti ( smeťové vrecia a rukavičky na zbieranie odpadu vonku v areáli, sáčky do autobusu pre deti, ktorým nestačil ani kinedril :))....bolo okamžite vyriešené.
Ešte raz ďakujem za spoluprácu tomuto tímu a dúfam, že sa s nimi budem môcť opäť stretnúť v švp budúci rok.
Prajem vám veľa takýchto dobrých ľudí vo vašich tímoch.
A ešte aj ako matka dieťaťa: deti už vyberajú letné tábory s týmito našimi animátormi-KAMARÁTMI. A to syn doteraz všetky tábory odmietal. ĎAKUJEM :)

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2019

Syn sa vrátil z tábora plný zážitkov a par dni nám rozprával, čo všetko zažil. Myslím, že vaša ponuka táborov je pestrá a naozaj je z čoho vyberať.

Pani Belousovová

škola v prírode

Rada by som sa Vám poďakovala za tohtoročnú spoluprácu, celkovo sme so švp ešte spokojnejší, ako vlani.Taktiež strava v zariadení bola oveľa bohatšia, pestrejší jedálníček, veľmi oceňujem ústretovosť a ochotu pani prevádzkárky, aj pani kuchárky dobre zvládli rôzne dietne požiadavky. Majú aj izby vynovené, dobre sme sa tam cítili.
Určite by som sa na Rudno vrátila aj o rok.

Jarmila Bartáková

tábor 2019

Dobrý deň,
chcem sa Vám poďakovať, že naša dcéra Sabína prišla veľmi spokojná z vášho tábora a už teraz sa teší na budúci rok.

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2019

Ste uzasni, drzte si animatorov, chodime druhy rok a urcite nas evidujte aj na dalsie :)

František Adam

tábor 2018

Dobrý deň.
Chcel by som sa poďakovať za zorganizovanie Rajeckej školy v prírode. Podľa vyjadrenia mojich detí bolo tam super, doslova bombovo 😀😀😀.
Rád odporučím vašu cestovku aj svojím známym. Samozrejme pridám aj kladnú recenziu priamo na vašu stránku.
Poďakovanie patrí aj animátorom.

MS Bernolakovo

škola v prírode

Ďakujeme za na mieru ušitý animačný program a skvelú animátorku Veroniku Karamulo,ktorá bola vysoko rpofesionálna, každý deň skvele naladaná a výborne pripravená na prácu s predškolským kolektívom.Určite budeme Lomy a vašu CK doporučovať aj ďalším.

Mgr. Jana Balvonová

škola v prírode

V mene pedagógov a aj v mene spokojných detí, by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za perfektnú školu v prírode, ktorú sme absolvovali v Horskom hoteli Lomy už druhýkrát. Personál super, strava vynikajúca, ľudia ochotní, milí, ústretoví,.... p. prevádzkarka nám maximálne vychádzala v ústrety. Zaujímavý animačný program splnil všetky očakávania, animátori Jimmy a Fúzik boli úžasní, deťom sa plne venovali, vedeli si poradiť v  každej situácii. Boli sme naozaj maximálne spokojní a dúfame, že na budúci rok opätovne využijeme Vaše služby.

Veronika Černáková

škola v prírode

Chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa starali o naše deti v škole v prírode. Prvýkrát sa nám stalo, že bola obrovská spokojnosť po všetkých stránkach a chceli by sme si zarezervovať pobyt u vás aj o rok.

Jana Zalková

škola v prírode

Na stredisku AZ Jedľové Kostoľany sa nám páčilo, personál, aj animátorky a zdravotníčka boli ústretoví, vychádzali nám vo všetkom v ústrety. Spokojné boli deti i my.

ZŠ Sládkovičova 10

škola v prírode

Chcela by som sa poďakovať za spoluprácu, škola v prírode bola veľmi fajn, hlavne animačný program, ktorý dokázal zaujať aj našich "pubertiakov" :). Osobitne by som chcela pochváliť aj animátorku Dianku, ktorá bola naozaj super profesionálka, veľmi ochotná pomôcť aj mimo ich času. Posledný deň nám dokonca nezištne pomohla aj s odvozom k vlaku vlastným autom, nakoľko náš odvoz meškal a inak by sme vlak nestihli. Čo sa týka strediska, myslíme si, že nie celkom využíva svoj potenciál, ktorý má a našli sa aj chybičky, hlavne z hygienickej stránky kúpeľní, areál je trošku zanedbaný. Personál bol na druhej strane milý, hlavne v kuchyni.
Ďakujeme pekne a v budúcnosti určite budeme hľadať spoluprácu s Vašou CK.

Mgr. Martina Gatci

škola v prírode

chceme sa poďakovať za úžasný týždeň v škole prírode v Lomoch. Animátori Zajo, Klisko aj Kleopatra boli výborní. Deťom aj pani učiteľkám sa škola v prírode veľmi páčila. Boli ste proste bomboví!

Renáta Veresová

škola v prírode

Ďakujeme!!! Bolo BOMBOVO!!!!!

p.Palova

škola v prírode

Nádherná príroda, ústretovosť zo strany personálu, úžasná pani kuchárka, ktorá nám varila chutné jedlá a tie porcie wau sme všetci pribrali...Krásne a jednoduché ubytovanie, ihrisko, salaš, lúky, určite sa sem vrátime, lebo to bola naša naj naj naj škola v prírode. Takže odporúčame všetkými 10timi.

Zuzana Hajdučíková

škola v prírode

Boli sme veeeľmi spokojní, vyjadrujem POCHVALU animátorom pod vedením Jimiho, boli ÚŽASNÍ - mali prirodzenú autoritu, deti zaujali, vždy boli 100% pripravení..., v zariadení bola výborná strava, pestrá, chutná. Oceňujem, že deti mali na raňajky možnosť výberu podľa toho na čo mali chuť . Personál bol príjemný, ochotný vždy poradiť a pomôcť.Odporučím každému. ĎAKUJEME!!!!

Petra Teplická

škola v prírode

S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, hlavne deti boli šťastné.Určite Vás budem odporúčať ďalej.

Angelina Machová

škola v prírode

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať za skvelých animátorov a samozrejme za Vašu ústretovosť pri vybavovaní ŠvP. Žiaci a učitelia sa vrátili nadšení.Vopred ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov!

Mgr.Mária Pálinkašová

škola v prírode

Touto cestou by som sa vám chcela veľmi pekne poďakovať za úžasný týždeň strávený s vašou cestovnou kanceláriou.Veľká vďaka patrí animátorom, hlavne KOHOVI za krásne odprezentovaný animačný program.Deťom sa veľmi páčilo.Určite si vás vyberieme aj nabudúce.

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

veľmi pekne vám chcem poďakovať ako matka.... spokojné a šťastné dieťa, ktoré sa mi vrátilo z tábora je najviac :) Robíte to perfektne!!!

Petra Nagyová

tábor 2019

Vaše tábory nás nikdy nesklamali, preto sme si vás vybrali znova aj tento rok.

Monika Hudecová

tábor 2019

Dobrý deň,
píšem za svojich 2-och bombáčikov Martinka a Maroška.ktorý sa zúčastnili LFT .Veľmi sa im v tábore páčilo,majú kopec zážitkov,spokojní boli aj s animátormi,prostredím a aj stravou.Už si dohadujú aj tábor na ďalšie prázdniny! Máte u nás VEĽKÉ PLUS !

Roman Uhlár

tábor 2019

Dobrý deň,
Dcéra sa v sobotu vrátila z Vášho tábora Artlantida a veľmi sa jej páčilo.Ďakujem.Uhlár

Miriam Margetinová

tábor 2019

Veľmi pekne ďakujem, aj za fantastické zážitky mojich detí

Slavena Korkošová

tábor 2019

Dobrý deň. Karolinka bola maximálne spokojná v obidvoch táboroch a dalšie leto sa cez Vás plánujú aspoň tri😉. Ďakujeme veľmi pekne za krásne leto. Berie o rok dalších kamošov.

Katarína Romančíková

tábor 2019

Chcem sa poďakovať za sprostredkovanie a realizáciu tábora SelfieMania v Lomoch minulý týždeň. Dcéra bola veľmi spokojná a špeciálna pochvala patrí animátorom!