Recenzie

Pani Belousovová

Rada by som sa Vám poďakovala za tohtoročnú spoluprácu, celkovo sme so švp ešte spokojneší, ako vlani.Taktiež strava v zariadení bola oveľa bohatšia, pestrejší jedálníček, veľmi oceňujem ústretovosť a ochotu pani prevádzkárky, aj pani kuchárky dobre zvládli rôzne dietne požiadavky. Majú aj izby vynovené, dobre sme sa tam cítili.
Určite by som sa na Rudno vrátila aj o rok.

MS Bernolakovo

Ďakujeme za na mieru ušitý animačný program a skvelú animátorku Veroniku Karamulo,ktorá bola vysoko rpofesionálna, každý deň skvele naladaná a výborne pripravená na prácu s predškolským kolektívom.Určite budeme Lomy a vašu CK doporučovať aj ďalším.

Mgr. Jana Balvonová

V mene pedagógov a aj v mene spokojných detí, by som sa Vám chcela veľmi poďakovať za perfektnú školu v prírode, ktorú sme absolvovali v Horskom hoteli Lomy už druhýkrát. Personál super, strava vynikajúca, ľudia ochotní, milí, ústretoví,…. p. prevádzkarka nám maximálne vychádzala v ústrety. Zaujímavý animačný program splnil všetky očakávania, animátori Jimmy a Fúzik boli úžasní, deťom sa plne venovali, vedeli si poradiť v  každej situácii. Boli sme naozaj maximálne spokojní a dúfame, že na budúci rok opätovne využijeme Vaše služby.

Veronika Černáková

Chcela by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa starali o naše deti v škole v prírode. Prvýkrát sa nám stalo, že bola obrovská spokojnosť po všetkých stránkach a chceli by sme si zarezervovať pobyt u vás aj o rok.

Jana Zalková

Na stredisku AZ Jedľové Kostoľany sa nám páčilo, personál, aj animátorky a zdravotníčka boli ústretoví, vychádzali nám vo všetkom v ústrety. Spokojné boli deti i my.

ZŠ Sládkovičova 10

Chcela by som sa poďakovať za spoluprácu, škola v prírode bola veľmi fajn, hlavne animačný program, ktorý dokázal zaujať aj našich „pubertiakov“ :). Osobitne by som chcela pochváliť aj animátorku Dianku, ktorá bola naozaj super profesionálka, veľmi ochotná pomôcť aj mimo ich času. Posledný deň nám dokonca nezištne pomohla aj s odvozom k vlaku vlastným autom, nakoľko náš odvoz meškal a inak by sme vlak nestihli. Čo sa týka strediska, myslíme si, že nie celkom využíva svoj potenciál, ktorý má a našli sa aj chybičky, hlavne z hygienickej stránky kúpeľní, areál je trošku zanedbaný. Personál bol na druhej strane milý, hlavne v kuchyni.
Ďakujeme pekne a v budúcnosti určite budeme hľadať spoluprácu s Vašou CK.

Mgr. Martina Gatci

chceme sa poďakovať za úžasný týždeň v škole prírode v Lomoch. Animátori Zajo, Klisko aj Kleopatra boli výborní. Deťom aj pani učiteľkám sa škola v prírode veľmi páčila. Boli ste proste bomboví!

Renáta Veresová

Ďakujeme!!! Bolo BOMBOVO!!!!!

p.Palova

Nádherná príroda, ústretovosť zo strany personálu, úžasná pani kuchárka, ktorá nám varila chutné jedlá a tie porcie wau sme všetci pribrali…Krásne a jednoduché ubytovanie, ihrisko, salaš, lúky, určite sa sem vrátime, lebo to bola naša naj naj naj škola v prírode. Takže odporúčame všetkými 10timi.

Zuzana Hajdučíková

Boli sme veeeľmi spokojní, vyjadrujem POCHVALU animátorom pod vedením Jimiho, boli ÚŽASNÍ – mali prirodzenú autoritu, deti zaujali, vždy boli 100% pripravení…, v zariadení bola výborná strava, pestrá, chutná. Oceňujem, že deti mali na raňajky možnosť výberu podľa toho na čo mali chuť . Personál bol príjemný, ochotný vždy poradiť a pomôcť.Odporučím každému. ĎAKUJEME!!!!

Petra Teplická

S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní, hlavne deti boli šťastné.Určite Vás budem odporúčať ďalej.

Angelina Machová

Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať za skvelých animátorov a samozrejme za Vašu ústretovosť pri vybavovaní ŠvP. Žiaci a učitelia sa vrátili nadšení.Vopred ďakujem a prajem veľa spokojných zákazníkov!

Mgr.Mária Pálinkašová

Touto cestou by som sa vám chcela veľmi pekne poďakovať za úžasný týždeň strávený s vašou cestovnou kanceláriou.Veľká vďaka patrí animátorom, hlavne KOHOVI za krásne odprezentovaný animačný program.Deťom sa veľmi páčilo.Určite si vás vyberieme aj nabudúce.

František Adam.

Chcel by som sa poďakovať za zorganizovanie Rajeckej školy v prírode. Podľa vyjadrenia mojich detí bolo tam super, doslova bombovo 😀😀😀. Rád odporučím vašu cestovku aj svojím známym. Samozrejme pridám aj kladnú recenziu priamo na vašu stránku.

Petra Nagyová

Vaše tábory nás nikdy nesklamali, preto sme si vás vybrali znova aj tento rok.

Katarína Romančíková

Chcem sa poďakovať za sprostredkovanie a realizáciu tábora SelfieMania v Lomoch minulý týždeň. Dcéra bola veľmi spokojná a špeciálna pochvala patrí animátorom!