10X Prečo my

Výchova dieťaťa je náročná úloha, ktorá nesie so sebou aj zodpovednosť za rozhodnutia rôzneho charakteru. Ak práve zvažujete, či s nami poslať dieťa do tábora, zorganizovať prostredníctvom nás školu v prírode alebo školský výlet, ponúkame Vám na uľahčenie rozhodovania 10 dôvodov, prečo využiť práve naše služby.

  1. Máme dlhoročné skúsenosti

Sme cestovná kancelária, ktorá sa špecializuje na tábory, školy v prírode a akcie pre deti už 20 rokov. V našich strediskách sme od svojho založenia odrekreovali tisíce detí a pracovalo pre nás viac ako 1000 animátorov. Od začiatku pôsobenia máme rovnaký cieľ: Ponúkať deťom originálny a zaujímavý animačný program plný pozitívnych zážitkov. Všetky nazbierané skúsenosti sa odzrkadľujú v neustálom vylepšovaní a zdokonaľovaní našich služieb, aby boli s nami zákazníci vždy čo najviac spokojní.

  1. Tvoríme bohaté edukačno-zábavné programy

Všetky naše programy sú zostavované profesionálmi tak, aby deťom prinášali nové poznatky, cibrili ich zručnosti a zároveň boli pútavé a zábavné. Prispôsobované sú veku detí, ich schopnostiam a záujmom. Dbajú tiež o to, aby deti viedli k pravým hodnotám ako priateľstvo, tímový duch, spolupráca, čestnosť, pravda.

  1. Dbáme o rôznorodosť

Naša ponuka je široká a animačné programy majú rôzne zameranie. Najmenší návštevníci vkĺznu do sveta rozprávok, starší zas môžu rozvíjať kreatívne či športové zručnosti, pre prírodných nadšencov sú určené programy zamerané na aktivity na čerstvom vzduchu či starostlivosť o zvieratá, precvičiť si možno v táboroch znalosti anglického jazyka atď. Zmysluplne tvorené programy zabezpečujú, že si u nás vyberie ozaj každý.

  1. Pestujeme vzťah detí k prírode

Všetky animačné programy koncipujeme tak, aby boli deti čo najviac v kontakte s prírodou. Dôležité je to jednak zo zdravotného hľadiska (pohyb na čerstvom vzduchu má dokázateľne priaznivé účinky na telo i ducha), jednak z hľadiska potreby naučiť deti milovať a chrániť prírodu. K tomuto je uspôsobený aj výber ubytovacích zariadení.

  1. Vyberáme rozvážne

V ponuke máme 16 stredísk, kde môžu deti stráviť príjemné chvíle. Niektoré sú menšie, iné väčšie, všetky však spája krásna príroda a čistota prostredia. Každé jedno stredisko dokonale poznáme, a tak vieme garantovať, že spĺňa kritériá dobrého ubytovania a vytvára deťom adekvátne podmienky na relax, hru, ale aj hygienu a stravovanie.

  1. O deti sa staráme odborne

Uvedomujeme si našu plnú zodpovednosť za deti. Preto sa o ne vždy stará odborne zaškolený animačný tím, ktorý prechádza každý rok školeniami zameranými na bezpečnosť práce, riešenie krízových situácií a problémové správanie detí. Na letné tábory a, po dohode, aj školy v prírode zabezpečujeme zdravotný dozor.

  1. Sme tu pre Vás po celý rok

Leto sa nesie v znamení organizovania letných tábor, zvyšok roka usilovne spolupracujeme s učiteľmi na zabezpečení škôl v prírode či školských výletov. Všetky tieto aktivity si vyžadujú celoročné úsilie, aby sme vyhoveli Vašim požiadavkám a potrebám. Sme tu pre Vás a kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť. Či ste učiteľ a organizujete školu v prírode, či ste rodič a  vyberáte tábor, radi Vám poradíme, vysvetlíme, pomôžeme, najviac ako je v našich silách.

  1. Vieme sa prispôsobiť

Nemáme problém veci meniť a uspôsobovať špeciálnym požiadavkám. Bežne zariaďujeme napríklad zvlášť menu pre deti s diétami (napríklad bezlepkovou), meníme termíny, ak deti ochoreli a podobne. Tiež dávame priestor učiteľom, aby sa oni sami rozhodli, či siahnu po jednom z našich programov pre školy v prírode, alebo si spravia vlastný, a my poskytneme len ubytovanie. Prispôsobujeme sa situácii, aby sme každému poskytli služby, aké aktuálne potrebuje.

  1. Stále inovujeme

Veríme, že vždy sa dá priniesť niečo nové. Preto neustále hľadáme nové formy komunikácie s deťmi, hry, rekvizity, tance a sledujeme, čo momentálne „fičí“ v detskom i tínedžerovom svete. Tak s deťmi udržujeme krok, dokážeme ich zaujať a plne vtiahnuť do aktivít.

  1. Máme množstvo pozitívnych ohlasov

Intenzívne sa zaujímame o to, ako s nami boli deti, rodičia, učitelia spokojní. Len tak sa môžeme totiž posúvať ďalej a zdokonaľovať sa. Za roky sme nazbierali mnoho podnetných názorov, no najmä pozitívnych referencií, ktoré potvrdzujú, že sme profesionáli. Spokojnosť, radosť, chuť vrátiť sa do tábora o rok znova, bombové zážitky, super animátori… to je len malý výňatok z pochvál na adresu CK Bombovo.

 

Čo sa nezmestilo do desiatky dôvodov?

CK Bombovo je spoločenstvo ľudí, ktorí svoju prácu majú radi a robia všetko pre to, aby sprostredkovali bombové zážitky všetkým svojim detským zákazníkom. Veríme, že vynaložené úsilie sa plne odzrkadľuje v profesionálne poskytovaných službách a maximálnej spokojnosti nielen detí, ale aj tých, ktorí nám ich zverili do rúk.

Tešíme sa na Vás.

Tím Bombovo

Recenzie

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

Dcéra bola tento rok na rôznych táboroch ( Wachumba, Bombovo ) a tento váš ridiculus vyhral na plnej čiare. Najmä by som vyzdvihla prístup animátorského tímu,ubytovanie a celkové prostredie.

Alexandra Straková - Krajčová

tábor 2020

Ďieťa maximálne spokojné, čo viac si priať. Budúci rok to Bombovo istí zas.👍
Ďakujeme

Alena Gállová

tábor 2020

Ďakujeme za zážitky. Detská boli nadšené. Bol to ich prvý tábor, čo som sa bála, ale dcérka povedala, že si tam našla druhú rodinu 😁😍

Vladimira Marčeková

tábor 2020

Čo je viac ako to, že vaše dieťa žiari šťastím? Dcéra bola prvýkrát, ostala by aj o týždeň dlhšie. Úžasný prístup, ubytovanie a program geniálny. Ďakujeme a určite sa nezúčastnila naposledy.

anonymný dotazník spokojnosti rodičov

tábor 2020

Dcérke sa v tábore veľmi pacilo. Aktivity, prístup animátorov bolo na jedničku, o rok sa chce vrátiť ku vám do tabora, už odpočítava dní. Ďakujeme

Monika Janíčková

tábor 2020

Animátori boli super. Dcére sa moc páčilo o rok sa vidia zas. A pekne sa vyšantili aj bez telefónov👌😉

Mgr. Klačanská Anežka

škola v prírode

Dobrý deň, ŠvP sme si užili skvele, nielen deti, ale aj my sme sa zabavili. Tuja a Brčina sú úžasní, taktiež počasie prialo.:)

Foxconn

tábor 2020

Ďakujem pekne. Dnes v práci dostávam len samé pozitívne reakcie na tábor a deťom sa veľmi páčilo, vraj najlepší tábor aký doteraz bol.
Veľmi si chválili aj animátorku, kt.s nimi cestovala a celkovo všetko, že bolo super.