Povedali o nás

31.08.2015
Super tabor prvy krat sme boli ale plno zazitkov a o rok si to zopakujeme dakujeme

Denisa Peter Kosorin

22.08.2015
Najlepší tábor a animátori!♥ zas a zas tam budeš chcieť ísť!!!!

Ema Sitárová

19.08.2015
Moja dcéra bola prvý krát v tábore a bolo BOMBOVO. Už teraz si dohaduje že o rok pôjde znova . Mohla by som vás poprosiť o fotky (Wood Camp 9.-15.august)? Ďakujeme. Mimi pozdravuje Monču.

Lucia Urbaničová

16.08.2015
Venuša vs Mars- Ten najlepší tábor aký môže byť. Ani minútu sme sa nenudili vďaka všetkým animátorom ktorí boli proste TOP, boli sme super partia proste všetko jak ma byť. Netreba sa báť a treba to proste zažiť.

Valter Knap

16.08.2015
Ďakujem za super stráveny týždeň v tábore Venuša vs. Mars naozaj oplatí sa tam ísť a poriadne si to užiť a samozrejme ďakujem aj animátorom za program ktorý ma vždy prekvapil a zabavil.

Kub Čo

15.08.2015
Zdravim , chcel by som sa podakovat za super tabor Venuša vs. Mars. Moc som si ho užil a ďakujem všetkym animatorom za vynikajuci program. ✌

Oliver Knap

11.08.2015
Dobrý deň,
chceme sa poďakovať za Letnú futbalovú akadémiu na Heľpe. Bolo fakt Bombovo, boli ste úžasní cez animátorku Ulalu ako aj tréneri boli úplne super. Synovi sa veľmi páčilo a budeme Vás odporúčať.

Lucia Repková

02.08.2015
ahojte Bombovo....naša dcérka bola tento rok prvý krát v tábore, vybrala si Bomboviny-Lômoviny v hoteli Lomy.....včera sme boli pre ňu a zážitky len tak sype z rukáva.....odkazuje Vám, že sa jej tam veľmi, veľmi páčilo....pozdravujte všetkých SUPER-SUPER animátorov od malej Bombovky :-) a že sa teší na nich o rok znovu opäť :-) Super organizácia, informovanosť, pekný čistý hotel v krásnom prostredí...CK Bombovo nesklamala, sme radi že to vyšlo a určite budeme robiť dobrú reklamu :-)
PS: tešíme sa na foto, ktoré pridáte :-)
Dada Zipso Stanková

30.07.2015
❤ Láska Navždy
Bombovo je najlepšieee.
Čok Lit

27.07.2015
Dobrý deň,
chcem sa poďakovať za denný tábor 7 tajomstiev Agrokomplexu v mene
môjho syna Šimonka Tehlára (termín od 20. do 24. júla 2015), nakoľko bol
veľmi spokojný s programom aj s prostredím.
Napriek mojim obavám z veľkých teplôt to vedúci Murár a Brčinka zvládli
veľmi, veľmi dobre, Šimonko nebol zhorený, nechytil úpal a hlavne sa mu
páčilo oblievanie sa s vodou, čo bola pre neho veľká zábava. Dobrý nápad
bola aj návšteva Hoplalandu v Maxe, na ktorú sa deti veľmi tešili.

Ešte raz ďakujem za program a starostlivosť Murárovi a Brčinke,
sú super a dúfam, že sa s nimi stretneme aj budúci rok.

Želáme Vám veľa spokojných detí.

Pekný deň

Tehlárová, Nitra

05.06.2015
Najlepšie!!! ❤ 4rok a ne posledný určite ✌

Mima Matušíková

19.05.2015
Dobrý deň!
Rada by som touto cestou poďakovala za bezproblémové zvládnutie Švp na Chate nad plážou v Senici od 11.-15.5.2015. Ešte by som chcela vysloviť pochvalu animátorom Denisovi a Džoli, ktorí vo svojom voĺnom čase pripravili a zrealizovali diskotéku pre našich žiakov.
S pozdravom Lubjáková

30.12.2014
Super tabory. Zijeme v zahranici a dcera bola v tabore v Lomoch. Cez leto chce ist znovu ale tentokrat az dvakrat.

18.8.2014
Dobrý deň, chcem sa podakovat za super tabor Wood Camp :) od 10.8. do 16.8.2014 syn si to maximálne uži a teší sa zase o rok :) Ďakujeme

29.7.2014
Dobry den,
moja dcerka Mia bola minuly tyzden s Vami v tabore na Helpe, velmi sa jej pacilo a ma vela krasnych zazitkov. Urcite sa aj v buducnosti na Vas obratime.
Dakujem velmi pekne:)
Mgr. Xenia Nemethova

21.7.2014
Rada by som sa poďakovala celému teamu CK Bombovo a animátorom za pekné prežitie prázdninového týždňa, deti boli nadšené a pravdaže dcéra je veľmi "happy", a teší sa na ďalšie zážitky.
Iveta Gottschallová

12.7.2014
Dobrý deň,
Chcem Vám touto cestou poďakovať za svojho syna Janka Palšu a za skvelú prácu čo robíte a za skvelých ludí, animátorov, trénerov a všetkých čo sa o naše deti v Penzione Majk Heľpa super starali. Janko bol na tábore po prvý krát a veľmi sa mu páčilo. Bol spokojný s úplne všetkým. Našiel si nových priateľov a kamarátky..., veľmi chválil aj trénerov a čo bolo pre nás rodičov veľmi potešujúce je to, že budúci rok chce isť znovu.
Tak ak sa dá v predstihu prihlásiť a bola by možnosť aby ste ma kontaktovali ked bude možné sa na tábor prihlásiť budem rada. Ešte raz vám ďalujeme za skvelú prácu.
Katarína Palšová

11.7.2014
Dcera je unesena z rybarskeho tabora v Galante. Všetkým detom o ňom rozprava a to bola aj v iných ale tie ani nespomenie. Uz sa nevie dockat leta lebo ma naplanovane tam ist 5 krat!!!!!

2014
Krásny slnečný deň milí zamestnanci BOMBOVA, chceme sa poďakovať za príjemne strávené chvíle v škole v prírode. Hotel Lomy bol luxusný (vyjadrenie detí), zamestnanci hotela ústretoví a milí, zdravotník veľmi citlivý človek a animátori nemali chybu! Taký skvelý tím animátorov sme ešte ani nemali. Pracovali profesionálne, dokázali promptne reagovať na vzniknuté situácie, boli láskaví k deťom. ĎAKUJEME a tešíme sa na ďalšie ŠVP s vašou cestovkou.
S pozdravom Petra Kubičková

26.5. 2014
Dobrý deň, v týždni od 26.5.2014 do 30.5.2014 sme absolvovali vašou agentúrou ponúknutý pobyt Školy v prírode so 4-5-6 ročnými deťmi v hoteli Biela Medvedica na Bystrej. Školu v prírode sme tam realizovali už tretí krát, nakoľko sa nám tam páči prekrásna príroda, vhodné turistické a rekreačné podmienky vyhovujúce vekovej kategórii našich detí, vynikajúci a ústretový hotelový personál. Boli sme maximálne spokojní a dúfame, že na budúci rok opätovne využijeme vaše služby. Ostávam s pozdravom a teším sa na ďalšiu spoluprácu,
Dřímalková

2014
Dobrý deń, absolvovali sme pobyt v škole v prírode - Biela medvedica, hodnotím veľmi kladne - ubytovanie, strava, prístup personálu. Ďakujem
Beata Sobotová

2014
Dobrý deň, V škole v prírode v hoteli Biela medvedica sa nám veľmi páčilo. Počasie nám ukážkovo vyšlo. Prostredie sme si nemohli ani my lepšie želať. Bolo nám krásne. S pozdravom
Z. Katrebová

2014
Dobrý večer prajem! Dovolte mi napísať Vám poďakovanie za nádhernú ŠvP. Tešíme sa na spoluprácu v šk. roku 2014/2015.
Mgr. Tibor Rozsnyo

2014
Dobrý deň, posielam poďakovanie za krásny týždeň, ktorý sme strávili v Hoteli Biela medvedica. Chcem poďakovať animátorovi Tomášovi - Speedymu za skvelý program, úžasný vzťah k deťom a tvorivé nápady. Takisto ďakujem aj zdravotníkovi Radkovi - Krížovi za liečenie našich boľačiek a za ochotu pomáhať. Želám im aj CK veľa zdaru a dúfam, že sa ešte stretneme pri ďalšej akcii.
p. uč. Búliková

2014
Vážená pani Koščová a kolektív Bombova, dovoľujem si Vám napísať z Lomov, kde sme už 4. deň a sme nadmieru spokojní všetci - detičky a aj pani učiteľky. Je tu všetko fantastické, okolie, ubytovanie aj strava. Personál je úžasní, ústretoví - máme sa tu ako v bavlnke. Aj Pánbožko nám praje, pretože aj počasie máme úžasné. Vďaka, že tu máte ĽUDÍ, ktorí robia všetko tak, aby boli všetci spokojní. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu a prajeme všetko najlepšie.
p. Zálesňáková Mgr.

2014
Dobrý deň, ďakujeme za vybavenie školy v prírode v Heľpe. Vybrali sme si ju na základe peknej lokality a páčil sa nám penzion Majk, s tým čo bolo ponúknuté v katalógu. Strava a ubytovanie boli dobré, personál veľmi milý. Kolegyniam tento penzión odporučim.
S pozdravom Mária Noskovičova

2013
Dobrý deň,
moja dcéra bola minulý týždeň v tábore, ktorý ste organizovali a vrátila sa úplne nadšená a veľmi spokojná.
Chcem sa preto Vám, aj všetkým animátorom z tábora BOMBOVO veľmi pekne poďakovať za skvelý nápad, za skvelú organizáciu a za týždeň plný zážitkov pre deti.
Prajem krásny deň a veľa rovnako spokojných klientov, ako sme boli my.
Adriana Szabová

2013
Pobyt sme absolvovali, boli sme veľmi spokojní s animátormi, ich spoluprácou a ich kladným vzťahom k deťom, strava bola vynikajúca a pitný režim bol doriešený. Ďakujeme. Animátori Čizi, Ina.
Michaela Dudoňová, Hlboké

2013
Zdravím Viki a zároveň ´dakujem, že ste na mňa nezabudli s tými hrami. Chcem Vám ešte raz poďakovať za prácu odvedenú s našimi detičkami. Rodičia mi dnes telefonovali, že sa im doma nezastavili ústa a stále len rozprávali o tom, čo tam zažili a žeby sa tam hneď vrätili, čo je aj Vaša veľká zásluha. Preto Vám prajem veľa úspechov v ďalšom štúdiu a dúfam, že nás prídete pozrieť. Pá a krásny víkendík. P.S. Pozdravte aj ostatných, Jaja. Animátori Elza, Viki, Lili.
Jana CHorvatovičová, Lomy

2013
Sme spokojní s animačným programom, ktorý bol zaujímavý. Spokojnosť bola aj s ubytovaním. Všetci boli ochotní a ústretoví. Deti sa vrátili plné zážitkov a tešia sa na ďalšie pobyty v škole v prírode. Animátori Speede, Tara.
Marcela Melicherčíková, Majk

2013
Dakujeme za uzasny pobyt v skole v prirode, prostrednictvom vasej agentury. Ubytovanie, strava a animacny program boli perfektne a aj pani prevadzkarka nam maximalne vychadzala v ustrety. Dakujem. Animátori Puco, Fiko.
Natália Poláková, Majk

2013
Naše deti zažili Školu v prírode s kvalitným ubytovaním a stravou v nádhernom prírodnom prostredí. Páčili sa im zábavné hry s animátormi, ktorí sa im plne venovali. Deti si odniesli plno zážitkov, na ktoré budú dlho spomínať. Animátori Puco, Zvarka, Brčina.
Beáta Makatová, Hlboké

2013
Dostatočný priestor, pohodlné izby, chutná strava. Animátorka Dory.
Molnárová Dana, Hlboké

2013
Ďakujem Vám za vybratie veľmi peknej lokality pre našu školu v prírode. Bolo nám tam dobre, výborná strava a služby, pekné a zaujímavé okolie. Animačný program splnil očakávania nad mieru, do programu bolo zapojené každé dieťa, nik sa nenudil, každý deň bol super. Animátori si s deťmi rozumeli a plne sa im venovali, vždy boli k dispozícií, vedeli si poradiť v každej situácií. Výborné hry vo vnútri, aj hry vonku. Výhodou strediska bola pláž pred chatou, kde sme si stavali rôzne stavby. Animátori Zvarka, Peter.
Kapraľová Mariana, Senica

2013
Deti získali veľa nových skúseností a zážitkov, plavecký výcvik sa im veľmi páčil, hlavne forma akou bol prevedený (hravým spôsobom). Animátori Maršal, Malic.
Tureková Zuzana, Majk

2013
Všetci sme boli nadmieru spokojní a naše deti už iných animátorov nechcú,takže nám dali takúto úlohu, že na budúci rok chcú mať švp v Lomoch s animátormi Pucom,Yogym a Dindy.
Javorková Zuzana, Lomy

2013
Deťom sa veľmi páčilo, zo školy v prírode odišli nadšené a už sa tešia na budúci školský rok. Animátorka Pupa.
Jankechová, Senica

2013
Škoda, že nám moc nevyšlo počasie, ale to nedokážeme ovplyvniť, ale aj napriek tomu, aké bolo sme sa mali naozaj výborne. Stredisko Lomy nás naozaj milo prekvapilo nielen zariadením, ale najmä milým a ústretovým prevádzkárom a celým personálom a možnosťami využitia interiéru a exteriéru. Animátor Yogi.
Iveta Pavlíková, Lomy

2013
V Heľpe sa nám veľmi páčilo, až na to počasie. Penzión je super a personál tiež.
Ďakujeme!
Alica Spišáková, Majk

2013
Príjemná atmosféra, prostredie, možnosť organizovania výletov, krásna príroda, P.S. maximálna spokojnosť.
Mária Masárová, Biela Medvedica

2013
Zaujímavý animačný program, splnil očakávania, hodnotenie animátorov na výbornú. Animátori Barny, Kouďák.
Andrea Ďuricová, Majk

2013
Bolo tam všetko, čo malo byť, dokonca nám chceli aj zakúriť, keby nám bolo zima. Deti boli veľmi spokojné, máme kladnú odozvu od rodičov.
Andrea Košíková, Biela Medvedica

2013
Zaujímavý animačný program, animátori boli skvelí takže hodnotenie na 1. Deti ich počúvali na slovo a boli nešťastní, že to bolo tak krátko. Odchádzali domov nadšené a plné zážitkov. Animátori Čizi, Pingu.
Sviežená Ivana, Majk

2013
Výborný prístup animátorov k deťom, výborné hry pre deti, skvelá atmosféra. Animátori Čizi, Pingu.
Martina Pirochová, Majk

11.6.2012
Dobrý deň, vrátili sme sa zo ŠkVP Bystrá, boli sme veľmi spokojní, úžasná príroda, prostredie a jednoducho všetko:) ďakujeme a ostávame s pozdravom.
MŠ Skalica

10.6.2012
Vďaka flexibilným a tvorivým animátorom Martinovi Maršálkovi a Matejovi Bučekovi, ktorí sa dokázali prispôsobiť našim požiadavkám a predstavám, sa nám podarilo vytvoriť pre deti ŠvP, na ktorú budú spomínať dlhé roky. A to bolo našim cieľom, dať deťom nevšedný zážitok. Touto cestou sa Vám chceme poďakovať za spoluprácu a animátorom Martinovi a Maťovi prajeme veľa síl a super deti pri ďalších ŠvP
ZŠ Trstená

31.5.2012
Chcela by som sa Vám, aj keď trochu oneskorene poďakovať za sprostredkovanie nášho minulotýždňového pobytu v Hlbokom pri Bojniciach. Počasie nám vyšlo, deti boli s animátormi maximálne spokojné, aj pani zdravotníčka bola fajn. S kolegyňami sme boli v SVP s amimátormi prvý raz a nevieme si to vynachváliť. Chalani aj Janka boli super a niekedy sme sa cítili až trápne, že naozaj nemusíme poobede skoro nič robiť. Pozdravte ich, ak môžete :) Celkovo sme boli veľmi spokojní a ešte raz ďakujem aj v mene mojich dvoch kolegýň.
Liptovský Mikuláš

24.5.2012
Ďakujeme ešte raz. Bolo tam BOMBOVO - skvelá strava, skvelý personál a skvelí animátori t. j. skvelé BOMBOVO
Žilina

20.5.2012
Dobrý večer!
Chcem sa Vám poďakovať za spoluprácu. Tento krát sme boli veľmi spokojný s pobytom - Jedľové Kostoľany, krásne prostredie, ústretový personál, ubytovanie v hlavnej budove v novo rekonštruovaných izbách, veľmi kladne hodnotíme , že k dispozícii bola kuchynka s ladničkou, mikrovlnka, varná kanvica. Túto školu v prírode hodnotíme na plných 10 bodov. Ako som mala obavy zo zdravotníka pána Fedáka, tak som bola milo prekvapená aký mal seriózny prístup k práci, u detí bol obľúbený, svoje povinnosti si plnil svedomite, takže ho odporúčam aj ostatným škôlkam.
MŠ Kráľová pri Senci

9.5.2012
Dobry den,
chcem sa Vam podakovat za super animatorov, ktorí boli s nami v skole v prírode - Puco, Dido, Caveri.
ZŠ Nové Zámky

1.5.2012
Mila pani Šušlíková!
Chcem sa Vam uprimne podakovat za vsetko - za ochotu a hlavne za mile stretnutie... Skutocne som mala pocit, ze sme sa poznali uz niekolko rokov /nielen cez telefon/. Ale zároven Vam chcem vyjadrit uprimne dakujem /v mene nás vsetkych pedagogov/ v ŠvP v Bojniciach za "super" animatorov /Stanko, Tomáš a Janko/. Naozaj boli skvelí, deti si ich velmi oblúbili a boli smutné /mnohé aj plakali/ po ich odchode...
Mila pani Danielka, este raz dakujeme!
Prajem Vam pekny den a vsetko dobre...
ZŠ Pezinok

2.5.2012
Pekný deň !
V mene svojom a aj v mene spokojných detí, by som sa vám chcela veľmi poďakovať za perfektnú školu v prírode. Všetko na čom sme sa dohodli fungovalo dokonale. Zariadenie super, strava super, ľudia ochotní a milí ,.... . Najviac nás však očaril váš animátor Jany. Bol proste skvelý . Deťom sa venoval s obrovskou láskou, citom a energiou . Fungoval non- stop. Dlhé roky chodím s deťmi na tábory, poznám mnoho super vedúcich, ale táto osôbka je výnimočná . Na celom pobyte sa nenašla ani jedna maličkosť, čo by sa nám nepáčila. Vyskúšali sme už rôzne cestovky, niektoré nás úplne sklamali, niektoré boli také priemerné, ale s vašou odteraz pôjdme vždy. Držím vám palce, aby sa vám stále takto darilo a aby ste boli úspešní v tom do čoho dávate toľko energie, lebo to čo robíte, robíte geniálne. Kade budeme chodiť, tam vás budeme chváliť.
ZŠ Trstená

 

Kontakty

Bombovo, cestovná kancelária, s.r.o. Novozámocka 230, 949 01 Nitra

Tel.: +421 37 6522 523
Orange: +421 915 774 213
T-mobile: +421 903 722 734

Menu

Prevádzková doba a telefonická komunikácia: Pondelok - Piatok: 09:00 - 12:00 a 13:00 - 15:00

Newsletter

Facebook

© 2010 - 2018 Bombovo / All Rights Reserved / Developed by MrCode.NET / Powered by Epos
 

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x